"Rekabet Gücünüzü Arttırmak İçin Acele Edin.."

Hakkımızda

Ahicert Belgelendirme A.Ş.

AHİCERT Belgelendirme A.Ş. belgelendirme sektöründe önemli hedefleri olan bir işletme olarak;  25   girişimci işadamı ile geniş kapsamlı kümelenme modelinin önemli bir mihenk taşı olarak kurulmuştur.
Profesyonel yönetim ve denetim biçimiyle şeffaf, iş planları ve hedefleriyle büyümeye odaklı, güçlü ihtisas yapısıyla istikrarlı, etik değerleri ile güvenilir, fonksiyonel organizasyon yapısı ile dinamik, ahilik prensipleriyle sosyal sorumluluk sahibi bir şirket olup; kümelenme modelinin başarılı örneklerinden biri olmaya ısrarcı bir adaydır.
Sistem belgelendirme, ürün belgelendirme, personel belgelendirme, periyodik muayene, test hizmetleri, üçüncü taraf denetimler, gözetim hizmetleri ile ülkemizin ve uluslararası ticaret ağının güvenilir bir partneri olmayı stratejik iş planı olarak belirlemiştir.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com