"Rekabet Gücünüzü Arttırmak İçin Acele Edin.."

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi

ISO 14000 Çevre Yönetim Sistemi; “Genel Yönetim Sisteminin; kuruluş yapısını planlı faaliyetlerini, yükümlülüklerini, usul ve işlemlerini; çevre politikasının geliştirilmesi, uygulanması, gerçekleştirilmesi, gözden geçirilmesi ve sürdürülmesi için gerekli kaynakları da içine alan parçasıdır.”

Uzun vadede çevre yönetimi sistemlerini kullanan firmaların maliyet düşmesi ve kayıpların azalması sonucunda finansal yönden yüksek kazançlarının olması beklenmektedir. Bunun yanısıra, ISO 14001 uygulaması sonucunda işletmeler çevreye duyarlı firma imajı yaratmakta ve pazarlama alanında da olumlu bir pozisyona ulaşmaktadırlar.

ISO 140001 Faydaları Nelerdir?

 • Yasal mevzuatlara uyumun sağlanması,
 • Proses maliyetlerinin azalması,
 • Atık yönetiminde maliyet düşüşleri,
 • Çevre duyarlılığına bağlı imaj geliştirme
 • Enerji ve Hammadde kullanımının azalması
 • Rekabet gücünün artması

Bilgi Formu

Iso 14001 Çevre Yönetim Sistemi hakkında detaylı bilgi almak için, lütfen formu doldurunuz

ISO 14001 Belgelendirme Başvurusu
1- Başvuru

Kuruluşunuza ait bilgiler; denetim süresinin belirlenmesi, denetim maliyetinin hesaplanması belgendirme kapsamınızın belirlenmesi için gereklidir.

Başvuru için lutfen kolaylıkla doldurabileceğiniz

2- Teklif/Sözleşme

AHİCERT ile işletmeniz arasındaki ticari ve idari konuların işlendiği, taahütlerimizi içeren uluslar arası akreditasyon kurallarına uygun size özel teklifinizi hazırlanarak onayınıza sunulur.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com