"Rekabet Gücünüzü Arttırmak İçin Acele Edin.."

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri – Gıda Zincirindeki Tüm  Kuruluşlar İçin Şartları kapsayan bir yönetim sistemi satndardıdır.
ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, müşteri şartlarının karşılanmasında, gıda güvenliği  yönetim sisteminin başlıca unsurlarını sağlar.

Gıda Güvenliği Yönetim Sistemin etki ve randımanının geliştirilmesi, yürütülmesi ve iyileştirilmesinde bir gıda zinciri yaklaşımını benimser. Kuruluş; Gıda Güvenliği Yönetim Sistemin geliştirilmesi ve yürütülmesinde, operasyonların önceki ve sonraki gıda zinciri etkilerini dikkate almaya ihtiyaç duyar.

TS EN ISO 22000 standardı, HACCP standardı gibi belgelendirme amacıyla kullanılan TS EN ISO 9001, TS EN ISO 14001 gibi diğer yönetim sistemi standartları ile entegre edilebilmektedir.

ISO 22000 Belgelendirme Başvursu

1- Başvuru

Kuruluşunuza ait bilgiler; denetim süresinin belirlenmesi, denetim maliyetinin hesaplanması belgendirme kapsamınızın belirlenmesi için gereklidir.

2- Teklif/Sözleşme

AHİCERT ile işletmeniz arasındaki ticari ve idari konuların işlendiği, taahütlerimizi içeren uluslar arası akreditasyon kurallarına uygun size özel teklifinizi hazırlanarak onayınıza sunulur.

Başvuru için lutfen kolaylıkla doldurabileceğiniz

Bilgi Formu

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi hakkında detaylı bilgi almak için, lütfen formu doldurunuz

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com