"Rekabet Gücünüzü Arttırmak İçin Acele Edin.."

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sitemi

ISO 27001, bir bilgi güvenliği yönetim sistemi’nin kurulması, uygulanması, sürdürülmesi ve sürekli iyileştirilmesi için şartları ortaya koymak amacıyla hazırlanmıştır bir yönetim sistemi standardıdır.
Kuruluşun bilgi güvenliği yönetim sisteminin kurulması ve uygulanmasında, kuruluşun ihtiyaç ve amaçları, güvenlik gereksinimleri, kullanılan kurumsal prosesler, kurumun boyutu ve yapısı etkilidir.
Bilgi güvenliği yönetim sistemi, bilginin gizliliği, bütünlüğü ve erişilebilirliğini risk yönetimi prosesini uygulayarak muhafaza eder ve ilgili taraflara risklerin doğru bir şekilde yönetildiğine dair güvence verir.

Bilgi güvenliği yönetim sisteminin kurumsal prosesler ve genel yönetim yapısının bir parçası olması ve bunlar ile entegre olması ve bilgi güvenliğinin süreçlerin, bilgi sistemlerinin ve kontrollerin tasarımında dikkate alınması önemlidir. Bir Bilgi güvenliği yönetim sisteminin kuruluşun ihtiyaçları doğrultusunda ölçeklenmesi beklenir.
Bu standard, iç ve dış taraflar tarafından kuruluşun kendi bilgi güvenliği gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığına ilişkin kabiliyetinin değerlendirilmesi amacıyla kullanılabilir.

Bilgi Formu

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi hakkında detaylı bilgi almak için, lütfen formu doldurunuz

ISO 27001 Belgelendirme Başvurusu

1- Başvuru
Kuruluşunuza ait bilgiler; denetim süresinin belirlenmesi, denetim maliyetinin hesaplanması belgendirme kapsamınızın belirlenmesi için gereklidir.

2- Teklif/Sözleşme

AHİCERT ile işletmeniz arasındaki ticari ve idari konuların işlendiği, taahütlerimizi içeren uluslar arası akreditasyon kurallarına uygun size özel teklifinizi hazırlanarak onayınıza sunulur

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com