"Rekabet Gücünüzü Arttırmak İçin Acele Edin.."

OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, iş sağlığı ve güvenliği faaliyetlerini sistematik olarak sürekli iyileştiren bir yönetim aracıdır.

OHSAS 18001 Şartnamesi, iş kazası ve meslek hastalıklarını en aza indirmek; işçi sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili yasal yükümlükleri yerine getirmek isteyen işyerleri için karşılanması gereken şartları içerir.

OHSAS 18001 İSG Yönetim Sistemiyle, çalışanlar, yönetenler ve denetleyenlerin rol ve sorumlulukları açık hale getirilerek çalışanların katılımı sağlamaktadır.

OHSAS 18001  İSG Yönetim Sistemiyle, çalışanlar; İSG risklerinin belirlendiği ve önlemlerle asgari seviyeye indirildiği, yasalara uyan, hedeflerin yönetim programları ile hayata geçirildiği, uygun İSG eğitimlerinin uygun kişilere verildiği, acil durumlara hazır, performansını izleyen, izleme sonuçlarını iyileştirme faaliyetlerini başlatmak için kullanan, faaliyetlerini denetleyen, yaptıklarını gözden geçiren ve dokümante eden bir kuruluşta İSG faaliyetlerine gereken önemi veren bir sistemin parçası olmaktadırlar.

OHSAS 18001 Belgelendirmesinin Faydaları Nelerdir?

 • Karlılığı arttırıcı etkisi vardır.
 • İSG kaynakların korunmasını sağlar.
 • Yönetimin taahhüdünün sağlandığını gösterir.
 • Motivasyon ve katılımı arttırıcı etkisi vardır.
 • Ulusal ve uluslar arası standartlara uyum süresini ve maliyetini azaltır.
 • Rekabet gücünü arttırır

Bilgi Formu

OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi hakkında detaylı bilgi almak için, lütfen formu doldurunuz

OHSAS 18001 Belgelendirme Başvursu

1- Başvuru

Kuruluşunuza ait bilgiler; denetim süresinin belirlenmesi, denetim maliyetinin hesaplanması belgendirme kapsamınızın belirlenmesi için gereklidir.

Başvuru için lutfen kolaylıkla doldurabileceğiniz

2- Teklif/Sözleşme

AHİCERT ile işletmeniz arasındaki ticari ve idari konuların işlendiği, taahütlerimizi içeren uluslar arası akreditasyon kurallarına uygun size özel teklifinizi hazırlanarak onayınıza sunulur.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com